Gizlilik Sözleşmesi
 

www.firsatcaddesi.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, telefon numarası, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. FIRSAT CADDESİ bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların ve smslerin iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece FIRSAT CADDESİ bünyesinde kullanılmaktadır.

 

www.firsatcaddesi.com e-bülten ve sms listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “ Bu Bülteni Bir Daha Almak İstemiyorsanız Buraya Tıklayınız.” linkine tıklayabilirsiniz.

 

Aynı işlemi (SMS bildirimleri için) site üzerinden gerçekleştirmek için, www.firsatcaddesi.com adresinden üye girişi yaptıktan sonra Hesabım bölümünde yer alan Kampanyalar ve yeni ürünlerle ilgili e-posta ve sms almak istiyorum yazısının yanında yer alan kutucuktaki işareti kaldırın.

 

Üye olmadan sipaiş vermeniz durumunda bildirim sms lerinden ayrılmak için info@firsatcaddesi.com adresine mail gönderebilir veya iletişim sayfasından bize yazarak isteğinizi iletebilirsiniz. Derhal listeden çıkarılırsınız.

 

FIRSAT CADDESİ, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.firsatcaddesi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.firsatcaddesi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

FC Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Mail: info@firsatcaddesi.com