Üyelik Sözleşmesi
 

1. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

2. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan FIRSAT CADDESİ LİMİTED ŞİRKETİ (“FIRSAT CADDESİ”) sorumlu değildir. FIRAST CADDESİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

3. FIRSAT CADDESİ işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, fiyat, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

4. FIRSAT CADDESİ nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe FIRSAT CADDESİ nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

 

5. FIRSAT CADDESİ web sitesine giriş yapmanız ve alışveriş yapmanız için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrenin üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından FIRSAT CADDESİ sorumlu olmayıp, böyle bir kullanım nedeniyle ortaya çıkan zarar ve tazminat talepleri FIRSAT CADDESİ ne yöneltilemez.

 

6. FIRSAT CADDESİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

7. Bu internet sitesi FIRSAT CADDESİ nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. FIRSAT CADDESİ, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

8. FIRSAT CADDESİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, FIRSAT CADDESİ markası ve diğer markalar, www.firsatcaddesi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. FIRSAT CADDESİ nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

9. FIRSAT CADDESİ tarafından web sitesinde hatalı fiyat belirtilmesi halinde, FIRSAT CADDESİ nin ilgili satışı derhal sonlandırma ve Müşteriye ödemiş olduğu bedeli iade ederek siparişini iptal etme hakkı saklıdır.

 

10. İşbu Kullanıcı Sözleşmesine aykırı hareketiniz nedeniyle, FIRSAT CADDESİ tarafından herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ve derhal üyeliğiniz askıya alınabilir ve/veya sonlandırılabilir. Bu durumda, üyeliğe bağlı olarak hak kazanmış oluduğunuz puan, hediye çeki vb. uygulamalar da silinecek olup, buna ilişkin olarak herhangi bir tazminat hakkınız doğmayacaktır.

 

11. İndirim Çeki kazanımı ve kullanımı;

a. Fırsat Caddesi ne üye olarak arkadaşınızı sistem üzerinden davet etmeniz veya size özel davetiye linki ile arkadaşınızın Fırsat Caddesi ne üye olmasını sağlamanız gerekmektedir.

b. Arkadaşınız Fırsat Caddesi ne üye olup ilk alışverişini (En az 30,00 TL) yapmasına müteakip ürünü kargoya verilir.

c. Arkadşınızın ürünü kargolandıktan 7 gün sonra sistem otomatik olarak hesabınıza 10,00 TL indirim çeki yükleyecektir.

ç. Kazanılan indirim çekini tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İndirim çeki ürün bedelinden düşülür. Kargo maliyetlerinde kullanılamaz.

 

12. FIRSAT CADDESİ sitesi üzerinden üye olmadan yapılan alışverişlerde, siparişiniz size teslim edilene kadar, bu şartlar sizin içinde geçerlidir.

 

13. FIRSAT CADDESİ, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.