300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

199.99 TL

Hot Shapers Neopren Termal Zayıflama Taytı
  • - Hot shapers günlük yaşamda ve spor yaparken terlemenizi sağlayarak kilo verebileceğiniz en etkili üründür.
  • - Hot shapers neopren akıllı kumaş teknolojisi ile günlük yaşamda vücudunuza sauna etkisi yaparak hızlı bir şekilde terleme yöntemiyle sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.
  • - Hot Shapers ile günlük yaşantınızda ister iç giyim olarak isterseniz eşsiz görüntüsü ile spor salonunda parkta deniz kenarında ve günlük yürüyüşlerinizde giyebilirsiniz.
  • - Neoteks kumaş, terleme yöntemiyle kilo verdirdiği için sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.
  • - Karın bel ve kalça kısmında incelme sağlar.
  • - Doğum sonrası sarkma ve çatlakların giderilmesinde yardımcı olur.
  • - Her egzersiz ve kullanımdan sonra, 30 derecenin altında ve elde ılık suyla yıkayın.  Sıkma yapmadan süzme yöntemiyle kurumasına izin verin.
  • - Hijyen amaçlı iade ve değişim yapılamamaktadır.
Aşağıdaki Bölümden BEDEN Seçiniz
  • TÜM FIRSATLAR
  • YORUMLAR
 
ÜRÜN DETAY VE YORUMLARI
Genel Özellikler


Hot shapers günlük yaşamda ve spor yaparken terlemenizi sağlayarak kilo verebileceğiniz en etkili üründür.

Hot shapers neopren akıllı kumaş teknolojisi ile günlük yaşamda vücudunuza sauna etkisi yaparak hızlı bir şekilde terleme yöntemiyle sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Hot Shapers ile günlük yaşantınızda ister iç giyim olarak isterseniz eşsiz görüntüsü ile spor salonunda parkta deniz kenarında ve günlük yürüyüşlerinizde giyebilirsiniz.

Neoteks kumaş, terleme yöntemiyle kilo verdirdiği için sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Karın bel ve kalça kısmında incelme sağlar. Korse etkisi yapar.

Doğum sonrası sarkma ve çatlakların giderilmesinde yardımcı olur.

Her egzersiz ve kullanımdan sonra, 30 derecenin altında ve elde ılık suyla yıkayın.  Sıkma yapmadan süzme yöntemiyle kurumasına izin verin.


-none
Yorumlar
Aslıhan A*******
Ben de ürünü aldım ve gerçekten çok memnun kaldım özellikle sıcak havalarda yürüyüş yaparken inanılmaz terletiyor ayrıca incelme de yapıyor ben alalı bir hafta oluyor. Önce biraz tedirgin oldum sonuçta internet güvenemiyorsun hani kandırırsınız diye düşündüm ama hiç öyle değil gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum ve bizleri mağdur etmediğiniz için size de çok teşekkür ediyorum fırsat caddesi ☺️☺️

Müşerref Ö****
Urun elime hızlı bi sekilde ulaştı ve hemen denedim, çok değil yarim saat sonra etkisini göstermeye başladı acaip ise yarıyor günlük 5-6 saatlik kullanım sonucunda güzel sonuçlar alacağından eminim, korse özelliği olması ayrıca hoşuma gitti, hem vücudumuzu toparliyor hem zatiflatiyor, urun orijinal ve diğe siteler gibi mağdur etmediğiniz için çok teşekkürler Fırsat Caddesi ailesi :)

Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.